kõik kategooriad
EN

Kes me oleme


Jiangxi Chundi Biotech Co., Ltd. on teadust, tööstust ja kaubandust ühendav riiklik kõrgtehnoloogiline ettevõte, mille registreeritud kapital on 30 miljonit jüaani ja pindala 42000 XNUMX m2. See asub Jiangxi provintsis Ji'ani linnas Jinggangshani majandus- ja tehnoloogiaarenduse tsoonis. Ettevõte toodab peamiselt taimset D-vitamiini ja D-vitamiini aktiivseid analooge, taimset kolesterooli ja selle derivaate. Tooteid kasutatakse laialdaselt farmaatsia-, sööda- ja toiduainetööstuses.

Ettevõttel on täielikud tootmisruumid ja seadmed. Ta on ehitanud tootmisliini, mille aastane tootmisvõimsus on 10 tonni D3-vitamiini kristalle, 10 tonni 25-hüdroksü-vitamiini D3-kristalle ja 2 tonni D2-vitamiini kristalle. Kehtestatakse industrialiseerimisprojekte, nagu 20 tonni kolesterooli ja D-vitamiini derivaate nagu kaltsitriool, alfakaltsitriool ja kaltsipotriool jne. Ettevõttel on täiustatud kääritamis-, fotokeemilised ja sünteetilised rajatised ja seadmed, teadusliku protsessi kavandamine, mõistlik seadmete paigutus ning täielikud ohutus- ja keskkonnakaitsemeetmed.

Ettevõte on asutanud Hunanis Changshas teadus- ja arenduskeskuse, kus on kõrgetasemeline ja kõrgelt haritud teadus- ja arendusmeeskond, mis on pühendunud kõrgtehnoloogiliste farmaatsia rakendusliideste ja vahesaaduste uurimis- ja arendustegevusele. Ettevõte on omandanud ISO9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi ja ISO14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadi.

Ettevõte on asutamisest saadik alati järginud aususe, hoolsuse, innovatsiooni ja mõlemale poolele kasulikku ärifilosoofiat. Püüame uurida uusi võimalusi, vastata uutele väljakutsetele ja minna koos partneritega enesekindlalt edasi helgema tuleviku poole.

Kuumad kategooriad