kõik kategooriad
EN

TEADUS-JA ARENDUSTEGEVUS

Avaleht>TEADUS-JA ARENDUSTEGEVUS

Teadus- ja arendustegevuse platvorm

Jiangxi Chundi biotehnoloogia on asutas teadus- ja arenduskeskuse Hunani provintsi pealinnas Changshas, mille pindala on üle 2000m2, 9 sõltumatu sünteesilaboriga, mis on varustatud Pkuumakeemiline Rnäitleja, Ckoguja Type Cpüsiv Temperature Hsöömine Mmagnetiline Stürr, Rteisalt Eaurusti, Low Temperature Cpüsiv Temperature Rtegevus BATH, Automaatiline Mniiskust Titraator, HPLC, GC, UV arohkem kui 200 täiustatud analüütiliste instrumentide komplekti ja erinevat tüüpi sünteetilisi katseseadmeid, mis suudab täielikult rahuldada uuenduslike teadusuuringute vajaduse.

Teadus- ja arendusmeeskond koosneb enam kui 50 inimesest, kellel kõigil on bakalaureusekraad või kõrgem. Nende hulgas on 1 silmapaistev teaduse ja tehnoloogilise innovatsiooni talent Ameerika Ühendriikidest, 5 vaneminseneri, 2 arsti ja 14 magistrit. Võtmeteadlastel on keemiliste ravimite väljatöötamise alal enam kui 10 aastat kogemust. See on kõrgetasemeline tehniline meeskond, mis ühendab biotehnoloogia, keemilise sünteesi ja farmaatsia oskused ja teadmised ning tegeleb sügavalt ravimite arendamisega. 

Lisaks teeb ettevõte koostööd keemiatehnika koolkond Hunani ülikoolis töötama koos välja uusi ravimeid ja uusi tehnoloogiaid, mis suurendavad veelgi teadus- ja arendustegevuse võimekust.

4

5

6

Intellektuaalne omand

Ettevõte on läbi viinud mitmeid uusi tehnoloogiaid, uute toodete uurimis- ja arendustegevust, põhitehnoloogia on taotlenud 39 leiutise patenti, millest 17 on volitatud leiupatendid. Samal ajal sõltumatu uurimis- ja arendustegevusega, ressursside integreerimise kaudu, on ettevõte teinud põhjalikku tehnilist koostööd Hunani ülikooliga ja ühiselt uurinud keemilise sünteesi peamisi tehnilisi raskusi.

bt

Toote kett

Toote kett

Taimne kolesterool

Üldine tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud kolesterooliallikas pärineb loomsetest kudedest või ekstraheeritakse lanoliinist. Nendel loomsetel allikatel on potentsiaalne oht, et TSE/BSE kandub üle inim- ja veterinaarravimitele. Kuidas saada mitteloomset kolesterooli, on tööstusele alati väljakutse.

Pärast 10-aastast arengut leiutas meie ettevõte edukalt innovatsioonitehnoloogia kolesterooli tootmiseks taimsetest steroolidest, see mitteloomne kolesterool väldib võimalikke loomseid saasteallikaid, kuna see põhineb poolsünteesil, mis algab taimsetest steroolidest. on roheline ja võimsus võib olla kuni 20 MT aastas. Seda saab kasutada kõrgekvaliteedilises kosmeetikas, aga ka kõrgekvaliteedilistes liposoomiravimites ja mRNA vaktsiinides.

Taimne D3-vitamiin

Pakkuge ohutut ja tervislikku D3-vitamiini allikat, pakkudes mitteloomset alternatiivi ravimitele ja inimeste toitumisele.

Taimne 25-hüdroksüvitamiin D3

Võrreldes D3-vitamiiniga möödub 25-hüdroksüvitamiin D3 maksa ainevahetusest, siseneb vereringesse kiiremini ja tõhusamalt, toimib paremini kaltsiumi homöostaasis, soodustab luude ja lihaste kasvu ning suurendab immuunvastust.

Aktiivsed D-vitamiini derivaadid (API, taimne)

kaltsifediool; kaltsitriool; alfakaltsidool; kaltsipotriool; eldekaltsitool; Maxakaltsitool

Kuumad kategooriad